main slider

Юридичний переклад

Якісно виконаємо юридичний переклад документів.

Наші переваги

Якість

Гарантуємо якість наших перекладів

Оперативність

Робота завжди буде виконана у зазначений термін

Професіоналізм

У нас працюють професіонали з великим досвідом роботи

Послуги

Наші ціни

Ми намагаємося забезпечити найбільш прийнятні ціни для наших клієнтів

Письмовий переклад

Від 50 грн за сторінку

Проставлення апостиля

Від 250 грн

Довідка про відсутність судимості

Від 900 грн

Усний переклад

Від 450 грн за годину

Переклад юридичних документів – складна комплексна робота, яка має чимало нюансів. У Дніпрі виконати її на професійному рівні готове наше бюро з юридичного перекладу. Наш юридичний перекладач не тільки грамотно зіставить дві різні мови, а й вирішить питання контрастних правових термінів. Він ідеально справляється навіть із юридичним перекладом документації з термінологією, яка суперечить загальноприйнятим лінгвістичним нормам.

Звертаючись до нашого бюро юридичних перекладів у Дніпрі, ви можете бути впевнені, що в найкоротші терміни отримаєте на руки бездоганно перекладений матеріал. Ми надаємо послуги з перекладу юридичних документів у Дніпрі вже давно. Нам можуть сміливо доручати переклад юридичних текстів мешканці не лише Дніпра, а й довколишніх районів.

З якими документами ми працюємо?

У Дніпрі ми здійснюємо юридичний переклад різних документів:

  • висновки;
  • довіреності;
  • контракти;
  • нормативно-правові акти;
  • угоди;
  • документи від нотаріуса;
  • проекти та інші юр. документи.

Переклад юридичного тексту в Дніпрі здійснюється нами з дотриманням усіх чинних стандартів та правил. Над такими текстами працюють перекладачі, які мають диплом юриста. Переклади юридичних термінів та переклади різної юридичної документації здійснюються вже не перший рік. Наші фахівці знають усі тонкощі цього процесу. В якісному результаті ви можете бути впевнені на 100%. У цьому юридичний переклад текстів виконується дуже швидко.

До виконання юридичних перекладів у Дніпрі наші спеціалісти підходять з усією відповідальністю. Вони чітко розуміють, що якщо юридичне переведення у Дніпрі буде виконано з помилкою, недостатньо точно, то від цього постраждає не лише репутація бюро. Можуть виникнути проблеми у клієнта — позови до суду, великі матеріальні збитки, штрафи. Подібного в жодному разі не має статися.

Як показує практика, складність перекладу багато в чому залежить від початкової мови, а також від певної законодавчої системи держави. Головна складність полягає у значних відмінностях між різновидами права та їх походженням. Переклад на англійську становить особливу складність. Наші перекладачі готові впоратися з цим завданням. У Дніпрі нами виконується будь-який за складністю юридичний переклад англійською. Ми гарантуємо, що роботу буде зроблено на дуже високому рівні.

Ви знаходитесь у Дніпрі, і вас цікавить якісний переклад юридичної документації? Звертайтесь до нас. На юридичний переклад нами встановлена найнижча ціна у Дніпрі. Кожен зможе собі дозволити послуги професіоналів. Точну вартість послуг вказано на нашому офіційному сайті. Ми співпрацюємо і з фізичними та юридичними особами. Якщо виникнуть питання, зв'яжіться з нами за номерами телефону: +38(098) 225-08-41, +38(099) 222-80-92, +38(093) 063-57-10 або за допомогою електронної пошти.

Дивіться також: Терміновий переклад, переклад з російської на українську, переклад з англійської на російську мову, перекласти текст з англійської на українську, перекласти з російської на польську мову, перекласти з німецької на російську мову, переклад на іспанську з російської мови.

Контакти

Ми завжди відкриті для Ваших пропозицій та відповімо на будь-які Ваші запитання.

м. Дніпро, вулиця Шмідта, 3, 2 поверх, офіс 16