Список послуг, які ми надаємо

Нотаріальний переклад документів

Робота з пакетом документів, що проходять процедуру засвідчення у нотаріальній конторі. У цьому випадку нотаріус перевіряє компетентність перекладача, наявність диплома про вищу освіту у сфері перекладів та засвідчує підпис перекладача, який виконав переклад.

Апостилізація, отримання довідки про відсутність судимості

Допомагаємо проставити апостиль на документи. Оформлення документів відповідно до вимог законодавства країн-учасниць Гаазької конвенції. Дотримання міжнародних стандартів.

Юридичний переклад

Переклад юридичних документів, нормативно-правових актів, судових протоколів, рішень та іншої документації, пов’язаної із юридичним сектором.

Технічний переклад

Технічні переклади, переклад специфікацій, проектної документації, робота з документами міжнародних стандартів. Переклади у сфері машинобудування, енергетики та інших видів промисловості.

Медичний переклад

Переклад медичних висновків, довідок, історій хвороби, виписок, медичних карток, інструкцій до медикаментів, інструкцій до медичного обладнання. Переклад медичних статей, дипломів, підручників.

Переклад у галузі ІТ

Адаптація інструкцій до різного програмного забезпечення, переклад та локалізація сайтів й програмного забезпечення.

Усний переклад

Точна передача змісту усних висловлювань із дотриманням лексичних, граматичних та стилістичних особливостей локальної мови. Адаптація перекладу для розуміння без втрати змісту іноземного висловлювання.

Перевірка та редагування перекладів

Лексична, стилістична, граматична робота над текстом. Поліпшення перекладу, точна передача змісту, адаптація для локального розуміння, усунення похибок, що виникли під час перекладу. Оформлення документів відповідно до оригіналу.

І це далеко не повний список!

Залишились запитання?