main slider

Нотаріальний переклад документів

Наші переваги

Якість

Гарантуємо якість наших перекладів

Оперативність

Робота завжди буде виконана у зазначений термін

Професіоналізм

У нас працюють професіонали з великим досвідом роботи

Послуги

Наші ціни

Ми намагаємося забезпечити найбільш прийнятні ціни для наших клієнтів

Письмовий переклад

Від 50 грн за сторінку

Проставлення апостиля

Від 250 грн

Довідка про відсутність судимості

Від 900 грн

Усний переклад

Від 450 грн за годину

До нашого бюро нотаріальних перекладів може звернутися кожен, хто вирішив змінити країну проживання, місце навчання чи роботи, а також хоче налагодити співпрацю з іноземними партнерами, працювати із зарубіжними державними чи комерційними установами. Ми реалізуємо переклад нотаріальних документів із запевненням на офіційному рівні. Також ми виконуємо нотаріальний переклад документів у Дніпропетровську. Готові нотаріально запевнити будь-який за складністю та за обсягом переклад. Нашим клієнтам ні про що не доводиться турбуватися. Мовний бар'єр під час подання офіційних документів буде подолано на професійному рівні.

Як ми працюємо?

Переклад та нотаріальне засвідчення документів виконується нами з дотриманням усіх чинних стандартів. На руки клієнту видається документ, який має юридичну чинність. Нотаріально засвідчений переклад документів виконується у стислі терміни. При цьому залишивши нам свою заявку, ви можете не сумніватися в тому, що нотаріальний переклад документів буде виконано найкомпетентнішими фахівцями, які є у місті Дніпро. Кожен перекладач є висококваліфікованим дипломованим фахівцем.

Наше бюро перекладів реалізує нотаріальне запевнення із проставленням власного друку. Відповідність оригіналу підпису перекладача, який виконував нотаріально засвідчений переклад, підтверджує нотаріус. Все це є гарантією того, що нотаріально завірений переклад, ціна на який відрізняється, не призведе до проблем із законом.

Переклад документів для нотаріального засвідчення виконується нами 60 мовами. Готові виконати нотаріально завірений переклад диплому та будь-якого іншого документа англійською, німецькою, французькою, іспанською, китайською та іншими мовами. Все залежить лише від потреб клієнта. Всі наші фахівці мають необхідну кваліфікацію, щоб виконувати нотаріальний переклад і диплома, та іншого документа.

Коли варто користуватися нашою допомогою?

У нашому бюро кожен охочий може замовити переклад та нотаріальне засвідчення. Дуже часто переклад документів із нотаріальним завіренням потрібний у паспортних столах, службах міграції, ДАІ, військкоматах, управліннях внутрішніх справ, РАГСі. Для навчального закладу може знадобитися переклад диплома з нотаріальним посвідченням. Також переклад документів і нотаріальне засвідчення нерідко потрібні нострифікації біржовий документації. Нотаріальний переклад документів може бути потрібним податковим, митним органам, судам. Наші фахівці виконують нотаріальні переклади в різних випадках.

Здійснюючи переклад документів та їхнє нотаріальне завірення, ми обов'язково беремо до уваги всі нюанси.

  • Перш ніж виконати нотаріальне засвідчення чи переклад документів, ми обов'язково дізнаємося, чи є у цьому необхідність. Для цього наш спеціаліст пов'язується із установою, до якої надається документ.
  • Нотаріальне засвідчення перекладу – не єдиний вид засвідчення. У деяких випадках немає потреби в нотаріально засвідчених перекладах. У таких ситуаціях ми просто ставимо друк бюро на документи.

На нотаріальний переклад документів встановлено приємну ціну. У Дніпрі якісний нотаріальний переклад документів зможе собі дозволити кожен. Точна ціна на нотаріальний переклад залежить від складності та обсягу матеріалу, з яким працюватиме перекладач. У будь-якому випадку, звертаючись до нас, будьте впевнені, що нотаріальний переклад документів у Дніпропетровську виконується за чесною вартістю. Кожному клієнту обов'язково надаємо кошторис.

Ви знаходитесь в Україні та хочете, щоб нотаріальний переклад документів був виконаний грамотно та швидко? Звертайтеся до нашого бюро і будьте впевнені, що переклад з нотаріальним завіренням буде виконаний на професійному рівні. Ви можете скористатися нашими послугами тоді, коли вам це буде потрібно. Ми завжди готові до співпраці. У разі виникнення питань, зв'яжіться з нашим менеджером за номерами: +38(098) 225-08-41, +38(099) 222-80-92, +38(093) 063-57-10 або за допомогою електронної пошти.

Контакти

Ми завжди відкриті для Ваших пропозицій та відповімо на Ваші запитання.

м. Дніпро, вулиця Шмідта, 3, 2 поверх, офіс 16