main slider

Апостиль

Проставимо апостиль на документи будь-якої специфіки та складності.

Наші переваги

Якість

Гарантуємо якість наших перекладів

Оперативність

Робота завжди буде виконана у зазначений термін

Професіоналізм

У нас працюють професіонали з великим досвідом роботи

Послуги

Наші ціни

Ми намагаємося забезпечити найбільш прийнятні ціни для наших клієнтів

Письмовий переклад

Від 50 грн за сторінку

Проставлення апостиля

Від 250 грн

Довідка про відсутність судимості

Від 900 грн

Усний переклад

Від 450 грн за годину

Коли виникає необхідність підтвердження дійсності документа для будь-якої країни-учасниці Гаазької конвенції, то на ньому необхідно проставити апостиль. В Україні такий спосіб легалізації, як апостиль, доступний кожному охочому та може бути замовлений у нашому Бюро перекладів. Ми знаходимося в м. Дніпро і до нас може звернутися будь-хто з бажаючих для того, щоб проставити апостиль. Надаємо послуги по всій Україні та готові у будь-який потрібний для клієнта час проставити апостиль на документи РАЦС, освітні та на будь-які інші документи, перелік яких визначено законом.

Що важливо знати нашим клієнтам?

Необхідність проставлення апостиля виникає у багатьох жителів України. Таке підтвердження представляє собою спеціальний штамп апостиляції. Його форма та розміри затверджені на законодавчому рівні. Апостиль може бути поставлений на документи та їх копії. У випадку апостилізації копії, копія з оригіналу обов'язково має бути засвідчена нотаріально. Тільки в цьому випадку вона матиме юридичну чинність. Наше Бюро Перекладів надає послуги з проставлення апостиля як на оригінали документів, так і на засвідчені їх копії. Обидві послуги надаються як разом, так і окремо. Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне проблем з подальшим оформленням та подачею документів до відповідних органів.

В Україні апостиль може бути проставлений лише на той документ (диплом, свідоцтво чи інш.), який було видано на території України. Апостиль, проставлений на довіреність, є офіційним підтвердженням справжності підпису та печатки, якими скріплено документ. А також він підтверджує повноваження особи, яка підписала документ.

Апостиль може бути проставлений для замовників по всій Україні, за умови надання оригіналів або засвідчених копій та є дійсним для всіх країн-учасниць Гаазької Конвенції й містить наступні дані:

  • назву країни, в якій було проставлено Апостиль;
  • Прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) особи, яка підписала документ;
  • інформацію про посаду чи повноваження особи, яка підписала документ;
  • інформацію про проставлену печатку чи штамп на документі;
  • інформацію про місце підтвердження чи проставлення Апостиля, дату проставлення та інформацію про особу, що уповноважена проставляти Апостиль на документах, із зазначенням посади такої особи;
  • номер Апостиля, інформацію про проставлену печатку чи штамп на засвідчення апостиля та підпис особи, уповноваженої на проставлення Апостиля.

Апостиль проставляється лише на засвідчену копію паспорта. Окремі вимоги визначаються законодавством щодо проставлення Апостиля на засвідчені копії трудових книжок. Не ставиться Апостиль на військові квитки, пенсійні та водійські посвідчення.

Сервіс високої якості!

Ми можемо проставити Апостиль на свідоцтва, що видані органми РАЦС, освітні документи, довідки про відсутність чи наявність судимості, довіреності та інші документи. Ви можете звернутися до нас також в тому випадку, якщо вам знадобиться Апостиль на переклад (подвійний Апостиль). Ми співпрацюємо з фізичними, приватними та юридичними особами.

Процедура проставлення Апостиля відбувається у найшвидші терміни, але можливо також проставлення Апостиля у звичайному режимі. Зазвичай, процедура займає не більше двох-трьох тижнів. З нами дуже зручно співпрацювати. Винятком із можливою затримкою видачі Апостиля може стати ситуація, коли Міністерству необхідно перевірити реквізити документа чи інші важливі моменти. В такому випадку наші фахівці намагатимуться будь-яким способом прискорити видачу апостильованого документа.

Ми працюємо відкрито. Якщо на документі, що підлягає апостилізації, будь-то довіреність, свідоцтво про народження, диплом, не міститься печатки, підпису уповноваженої особи або якщо на ній присутні невідповідності, то ми обов'язково попередимо Вас про це. Нам важливо, щоб Ваші документи були оформлені належним чином та у визначений термін.

Переліки дистанційної подачі документів для апостилізації

Якщо ви знаходитесь за кордоном, або в іншому місті України, але Вас цікавить можливість дистанційного формлення Апостиля, то Ви також маєте можливість звернутися до нас із цим питанням. Дистанційне оформлення Апостиля має чималу кількість значних переваг:

  • Ми виступаємо надійними гарантами захисту особистої інформації;
  • Ми виконуємо процедуру у найшвидші можливі терміни;
  • Дистанційне оформлення Апостиля є рятувальним, якщо Ви особисто не маєте можливості подати документи для проставлення Апостиля чи отримати їх.

Наша Компанія допоможе Вам не тільки з проставленням Апостиля, але й з перекладом на 60 мов Світу. З нашою допомогою Ви можете оформити замовлення на переклад документів будь-якої складності та специфіки. Наші спеціалісти перекладають, зокрема, вузькопрофільні тексти та матеріали: технічні, юридичні, медичні, нотаріальні документи. Працюємо з різними тематичними напрямками. На всі послуги ми обов'язково надаємо гарантії. Надаємо послуги як усного, так і письмового перекладу.

Ми гарантуємо прийнятні ціни на проставлення Апостиля в Україні. Ми зберігаємо розумні та стабільні ціни на ринку перекладів. Для постійних клієнтів передбачено знижки. Точна вартість тієї чи іншої послуги залежить від складності та обсягу роботи. Усі нюанси можливо обговорити заздалегідь, скориставшись допомогою професійних менеджерів.

Вас цікавить проставлення Апостиля на документи та подальший їх переклад, але Ви не бажаєте платити подвійну ціну? Тоді зв'яжіться з нами. Звертаючись до нашої Компанії у м. Дніпро, Ви можете бути впевнені на 100% у чинності та дійсності проставленого Апостиля. Наші контакти: +38(098) 225-08-41, +38(099) 222-80-92, +38(093) 063-57-10. Якщо виникли питання, звертайтеся до нашого менеджера за вказаними телефонними або надішліть повідомлення на електронну адресу.

Дивіться також: Терміновий переклад, переклад з російської мови на українську мову, переклад з англійської мрви на українську мову, перекласти текст з англійської на українську, перекласти з української на польську мову, перекласти текст з німецької на українську, переклад на іспанську з української мови.

Контакти

Ми завжди відкриті для Ваших пропозицій та з радістю відповімо на будь-які Ваші запитання.

м. Дніпро, вул. Шмідта, 3, 2-ий поверх, офіс 16